DigitalGeneration - zarabianie przez neta

DigitalGeneration - zarabianie przez neta

Nieprzeczytany postprzez Darek 15 lip 2013, o 11:39

"Firma Digital Generation płaci za wykorzystywanie mocy obliczeniowej komputera
Zarabiamy 1$ dziennie za każdy wykupiony Thread który kosztuje 50 $ i jest ważny przez 365 dni (możemy ich mieć maksymalnie 100, czyli 100$ dziennie jeżeli mamy odpowiednio mocny komputer)
Zarabiamy tylko gdy komputer jest włączony (ja mojego nie wyłączam i chodzi 24h na dobę)
To ile chcemy zainwestować zależy od nas
Dodatkowo za każdą osobę która zarejestruje się z naszego linku referencyjnego mamy 20 %
Z drugiego poziomu struktury otrzymujemy 10 %
Obliczyłem że przy inwestycji 50 $ (im większa inwestycja tym szybciej), pobraniu darmowego threada, oraz inwestowaniu zarobionych pieniędzy w następne thready po niecałych 5 miesiącach mamy ich 25 czyli zarabiamy 25 $ dziennie (przy obliczeniach nie wziąłem pod uwagę pieniędzy które otrzymujemy z ludzi których mamy w strukturze, mając 5 osób będzie 2 razy szybciej )
Ja w tym momencie po niecałym miesiącu zarabiam ok. 16-17 $ dziennie i cały czas mi to rośnie, wypłaty dokonywane są w sekundę na Pazya.com
Program jest stosunkowo nowy bo działa dopiero od kwietnia
Mój link referencyjny: http://coingeneration.com/auth/new/177202/
Przy rejestracji oczywiście pomogę, w razie jakiś większych problemów oraz przy chęci zaangażowania się mogę udzielić pomocy.
W razie pytań proszę śmiało pisać
Pozdrawiam,"

To tak oficjalnie, bo nieoficjalnie to podjeżdża mi to MLMem czyli piramidą ale jak ktoś lubi ryzyko to można dobrze zarobić, bo działa dopiero od kwietnia tego roku a zazwyczaj padają dopiero po 2-3 latach. Wypłacać można codziennie, więc do czasu aż padnie można dobrze przyciąć. U góry nie jest napisane, że na początek dostajemy za darmo jednego treada ważnego 30 dni, czyli nawet nic nie inwestując mamy 30dolarów za free. w razie pytań PW

http://coingeneration.com/auth/new/177202/
Darek