REGULAMIN NASZEGO FORUM

Wszystkie kwestie dotyczące nas - kibiców Falubazu

REGULAMIN NASZEGO FORUM

Nieprzeczytany postprzez Tasior 27 sty 2011, o 10:32

I. ZASADY OGÓLNE

1. PRZESTRZEGAMY ZASAD ORTOGRAFII!
Przestrzegamy zasad polskiej ortografii np. rozpoczynania zdań i pisania nazw klubów z wielkich liter.

2. NIE PISZEMY POSTÓW JEDNOWYRAZOWYCH!.
Wszystkie posty typu: „super”, „tak”, „nie”, „popieram”, „nie wiem”, „zgadzam się” etc. będą kasowane, a autorzy owych postów będą nagradzani ostrzeżeniem.

3. NIE PISZEMY CAŁYCH POSTÓW Z UŻYCIEM CAPS LOCKA.
Pisanie całych postów wielką literą lub z użyciem Caps Locka również będzie nagradzane ostrzeżeniem.

4. STOSUJ SIĘ DO ZASAD NETYKIETY, NIE KLNIJ, PISZ SCHLUDNIE, RZECZOWO I ZROZUMIALE!
Staraj się unikać błędów (w razie potrzeby skorzystaj ze słownika, większość przeglądarek ma je wbudowane). Post ma być zrozumiały i czytelny, a treść zawierać maksymalną ilość informacji.

5. NIE SPAMUJ! NIE NABIJAJ POSTÓW! UŻYWAJ OPCJI EDYTOWANIA POSTÓW! UŻYWAJ FUNKCJI SZUKANIA!
Nie pisz tego samego tematu jeszcze raz, jeśli poprzedni został zamknięty/usunięty. Zakazane jest zamieszczanie tych samych postów lub tematów w wielu miejscach!! Nie komentuj, jeśli nie masz niczego konstruktywnego do napisania. Gdy się pomylisz edytuj swój post. Korzystaj z opcji szukaj!

6. STOSUJ SIĘ DO PRÓŚB I NAKAZÓW OBSŁUGI FORUM!
Nie odpowiadaj po wystawionych przez nich tabliczkach ani uwagach tekstowych dotyczących prawidłowości tematu. Osoba, której zwraca się uwagę, ma najpierw zastosować się do zalecenia obsługi forum. I dotyczy to także zaleceń od Moderatorów. Szanuj osoby i kibiców, którzy wiedzą więcej od Ciebie oraz pilnują porządku.

7. HYDE PARK SŁUŻY DO ROZMÓW OGÓLNYCH
Nie umieszczamy w nim problemów z forum - są do tego odpowiednie działy. W HP obowiązują zasady jak wszędzie - przede wszystkim nie wolno tu dublować istniejących już tematów, należy przestrzegać kultury i zasad poprawnego pisania.

8. NA FORUM OBOWIĄZUJE ABSOLUTNY ZAKAZ PORUSZANIA TEMATÓW CHULIGAŃSKICH.
Nie wypowiadaj się i nie zakładaj tematów, na których kompletnie się nie znasz, które cię nie dotyczą, i w których za pewnie nigdy nie będziesz angażowany.

9. ZAKAZ REJESTROWANIA NICK'ÓW ZAWIERAJĄCYCH KOMBINACJE SŁÓW ZAKAZANYCH!
Wybierając sobie nick na forum pamiętaj by NIE WYBIERAĆ nazw takich jak: Falubaz Zielona Góra, KSF, KS, (F), FZG, ZG, FZI 1961, a także liczb i znaków porozrzucanych między literami, oraz zwrotów typu "speedway kibic", "Opętana Mysz" i innych udziwnień. Konta o nazwie typu "abc" także nie będą akceptowane. Każde konto o durnej i bezsensownej nazwie będzie usuwane bez ostrzeżenia.

10. NIE OBRAŻAJ INNYCH DRUŻYN A ZARAZEM ICH KIBICÓW!
O innych drużynach wypowiadamy się na poziomie, który reprezentujemy. Bluzgi będą z miejsca kasowane a napinacze nagradzani ostrzeżeniem.

11. POLE "LOKALIZACJA" W PROFILU UŻYTKOWNIKA JEST POLEM OBOWIĄZKOWYM!
Każdy użytkownik rejestrując się na forum jest zobowiązany do poprawnego wypełnienia pola LOKALIZACJA w swoim profilu. Konta, w których będą wpisane zwroty typu: "skąd inąd", "z nad wody", "z południa" etc etc będą kasowane i banowane bez ostrzeżenia!

II. AVATARY

1. Zakaz umieszczania obraźliwych avatarów
W kwestii avatarów nie mogą one zawierać treści obraźliwych, będących pośmiewiskiem dla usera jak i dla klubu, oraz nie trzymających jakiegokolwiek poziomu.

2. Za avatar niezgodny z punktem 1 regulaminu forum - część dotycząca avatarów, moderator lub administrator upoważniony jest do przyznania użytkownikowi ostrzeżenia
Ostatnio edytowano 19 sty 2013, o 23:41 przez Radzik, łącznie edytowano 4 razy
Kliknąć mi tu ---> www.PAJACYK.pl
Avatar użytkownika
Tasior
 
Posty: 105
Dołączył(a): 4 sty 2011, o 10:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron