Doping - propozycje, zmiany, uwagi...

Wszystkie kwestie dotyczące nas - kibiców Falubazu

Re: Doping - propozycje, zmiany, uwagi...

Nieprzeczytany postprzez _xoxo_ 17 sie 2016, o 10:47

Ja na Derbach słyszałam "CHUJ STAL" co w tym momenci raczej nikomu nie przeszkadzało, a nawet bardziej pasowało/podobało :D
_xoxo_

Nieprzeczytany postprzez damian011 17 sie 2016, o 17:40

Łatwo da się zauważyć, że wiele osób nie podłącza się do tematu zgód etc. Widać to nawet w momencie gdy z gniazda leci "Zagłębie Lubin" lub "Flota Świnoujście" to spora część ludzi po prostu opuszcza ręce. W dodatku niektórzy mieszkają we Wrocławiu i w czasie przerwy jesienno-zimowej, kiedy nie ma meczów Falubazu, chodzą na stadion Śląska wspierając ten klub.
Więc nie ma co się spodziewać, że wszyscy nagle rykną "chuj Śląsk". Sam do niedawna sądziłem, że w tam jest "Huszcza!", ale raz zasłyszane "Chuj Stal" zdecydowanie najbardziej zagościło w głowie :)
damian011

Nieprzeczytany postprzez ban 17 sie 2016, o 20:26

Damian, możesz mi wyjaśnić jak można być kibicem Falubazu, chodzącym na trubunę K, a w przerwie zimowej wspierać klub, z którym mamy jak najbardziej negatywne stosunki?
ban

Nieprzeczytany postprzez damian011 17 sie 2016, o 21:40

Normalnie.
Cały rok wspieram swoją ukochaną drużynę. Jeżdżąc w tę i nazad na zawody żużlowe. Ale w tym właśnie cały sęk. Żużlowe. Ja wspieram drużynę. I nigdy w życiu nie podpisałem się pod żadną zgodą. A nikt mnie nie zmusi do tego, aby nagle zostać fanem Zagłębia czy śpiewać Falubaz-Flota.
I wszyscy wiemy bardzo dobrze o tym, że to nie jest tylko moje zdanie.
A to, że padło na Śląsk to kompletny przypadek. Akurat tutaj zamieszkałem.

Cytując klasyka:
"Co ma żużel do kopanej?" :D
damian011

Nieprzeczytany postprzez VooDoo 17 sie 2016, o 22:06

damian011 napisał(a):Normalnie.
Cały rok wspieram swoją ukochaną drużynę. Jeżdżąc w tę i nazad na zawody żużlowe. Ale w tym właśnie cały sęk. Żużlowe. Ja wspieram drużynę. I nigdy w życiu nie podpisałem się pod żadną zgodą. A nikt mnie nie zmusi do tego, aby nagle zostać fanem Zagłębia czy śpiewać Falubaz-Flota.
I wszyscy wiemy bardzo dobrze o tym, że to nie jest tylko moje zdanie.
A to, że padło na Śląsk to kompletny przypadek. Akurat tutaj zamieszkałem.

Cytując klasyka:
"Co ma żużel do kopanej?" :D

Myślę że wiele by Ci wyjaśniło co ma żużel do kopanej jak i wiele innych spraw, gdybyś w koszulce Śląska zjawił się u nas pod gniazdem lub odwrotnie. Może się skusisz?
A.C.A.B.
Tylko Falubaz
VooDoo

Nieprzeczytany postprzez jazon 18 sie 2016, o 06:12

No to gościu rozjebałeś system z tym Śląskiem... Na Twoim miejscu nie pokazywał bym się na Falubazie.
Setki kilometrów od rodzinnego miasta,
setki godzin spędzonych na wyjazdach!
jazon

Nieprzeczytany postprzez damian011 18 sie 2016, o 11:40

VooDoo, paradowanie w barwach innej druzyny to zupelnie inna bajka. Poza tym na meczu Slaska nigdy nie bylem pod gniazdem bo chodze tam tylko dla zabicia czasu i zapchania "stadionowej przerwy".

Jazon, na Falubaz chodzilem, chodze i chodzic bede zawsze ;) i to samo dotyczy jazdy za klubem po calej Polsce.
damian011

Nieprzeczytany postprzez Mera26 20 sie 2016, o 05:09

Myślę Damian, że zapychać posezonową nudę da się inaczej niż wspierając obcy klub. Tak mi w życiu wyszło, że studiuję w Szczecinie i nie powiem zdarzyło mi się być na Pogoni, ale nie z sympatii do niej, tylko z ciekawości (żeby np. zobaczyć przyjeżdżające Zagłębie). Nigdy nie założę jej barw ani czynnie nie wesprę. Krzyczeć mi się zdarzyło tylko ,,cześć i chwała bohaterom''. Poza tym zarówno Ty jak i ja mamy stosunkowo blisko do Zielonej, więc polecam po prostu wracać na weekend jak jest KSF, ewentualnie zapychająco chodzić na Zastal i tyle ;)
,,Wolność, uderzymy w dzwony
Wolność dla rocka, wolność wypowiedzi
Wolność, podnieś pięść i wrzeszcz''
http://www.youtube.com/watch?v=mL1kQQbhmY8
Mera26

Nieprzeczytany postprzez konrad 20 sie 2016, o 20:17

Oglądanie Ekstraklasy tylko i wyłącznie dla zabicia miedzysezonowej nudy to musi być niezły masochizm.
konrad

Nieprzeczytany postprzez Koszel Junior 23 sie 2016, o 15:44

Poza tym z Wrocławia niedaleko do Lubina, więc do zapchania 'zimowej nudy' można się wybrać do naszych Braci, a przy okazji obejrzeć lepszą piłkę niż tą serwowaną we Wrocławiu ;)
Koszel Junior

Nieprzeczytany postprzez porobiony 16 wrz 2016, o 18:07

Mam taka propozycje. W nowej przyspiewce Falubazie nasz lepiej by brzmialo z duma wspieramy nasz klub kochany niz my go wspieramy
Sprawa wygląda jasno, Falubaz trzyma to miasto !!!!!!!!
porobiony

Nieprzeczytany postprzez keicaM 26 lut 2017, o 18:07

Na prezentacji jedziemy z głośnym dopingiem!!! "Nowa" przyśpiewka powinna nas dobrze nakręcić na nadchodzący sezon :D
keicaM

Nieprzeczytany postprzez kara_chan 8 cze 2017, o 15:31

Sezon 2017

"Jesteśmy tu ..." - świetna sprawa przyśpiewka dobrze się przyjęła i wkręca się większości kibiców. A co więcej jesteśmy w stanie ją dosyć długo "śpiewać" ;) - co na wyjazdach będzie dawać fajny efekt. Enek PROPS
:D :D
Mała uwaga po Lesznie. Moim zdaniem "Na Strzeleckiej w Lesznie ..." powinniśmy dzielić na dwa sektory, bo jak ciągnie cały sektor to brzmi to nie wyraźnie i każdy łapie pauzę na oddech i to wszystko się rozmywa - żeby nie było, że się dopiero obudziłem piszę ogólnie bo to też się tyczy Gorzowa. A leszczyniaki niedługo do nas przyjeżdżają ;).

Przydała by się jeszcze jakaś przyśpiewka krótka ala Legijna "Nie poddawaj się ..." albo jakaś przeróbka
:twisted: :twisted: Gala - frieds from desire :evil: z podziałem na sektory widział bym bardzo bardzo duży potencjał. Było by to mega zajebiste a końcówka .... AUUU !!! Na na na na na !! i rozpierdol na sektorze robił by mega efekt wizualny i dźwiękowy. Co o tym myślicie ? Ma ktoś z was pomysł :idea: na tekst? :?: :?:

szybki freestyle: "Wygraj Kochany ! Na zwycięstwo twe czekamy ! Wygraj Kochany! Cały stadion opętany ! Wygraj Kochany ! AUUUU !!! Na na nana ... " - na pewno wymyślicie coś lepszego to tylko taki przykład.
#krch
kara_chan

Nieprzeczytany postprzez ban 27 cze 2017, o 11:15

Już ostatnio próbowaliśmy 'śpiewać' jedną przyśpiewkę i pomysł został szybko porzucony więc melodyjne rzeczy na K chyba nie są najlepszym pomysłem ;)
ban

Nieprzeczytany postprzez michal1710 27 cze 2017, o 18:38

Nie wiem jak to z perspektywy gniazda słychać, ale będąc na k3 na dole, to doping z każdym meczem chyba coraz słabszy... Teraz na meczu z Lesznem to z mojej perspektywy to była tragedia. Nawet "pozdrowienia" w stronę gości w trakcie meczu były słabe.. Coraz więcej zresztą przypadkowych osób na k4-k5 które zamiast drzeć ryja wolą głośno wzdychać gdy maskotka goni traktory...
michal1710

Poprzednia stronaNastępna strona