Doping - propozycje, zmiany, uwagi...

Wszystkie kwestie dotyczące nas - kibiców Falubazu

Re: Doping - propozycje, zmiany, uwagi...

Nieprzeczytany postprzez ban 2 wrz 2015, o 22:29

Wyjaśnił przecież o co mu chodzi jedno zdanie dalej, od tego które cytujesz ;)
ban

Nieprzeczytany postprzez karachan 2 wrz 2015, o 22:43

heh dokładnie ban :lol: Pirania :arrow: nikt Ci "drzeć japy" nie zabroni możesz nawet szanty śpiewać, ale chodzi o to w jaki sposób wrócimy na stadion. Bo jeżeli zgody klubu nie będziemy, to nie dadzą Enkowi podłączenia do głośników, więc mikrofon nie zadziała, sprzęt pielgrzymkowy też pewnie zabronią wnieść jeżeli będzie kosa na linii zarząd kibice. Dlatego pozostaje opcja megafonu, którego jakoś tam przez płot można przerzucić albo skitrać gdzieś na stadionie wcześniej (przykładowo za pomocą kogoś z gastronomii). Jeżeli nie będzie chociaż takiego podstawowego sprzętu, to będzie musiał ktoś zapodawać przyśpiewkę z tłumu, ale wtedy zrobi się niezły bajzel bo nawet gdyby Enek nami dyrygował niczym Rubik to i tak znajdzie się jakiś Bogdan pijany z Cybinki, co sam coś zapoda ... podobnie jak było podczas zawieszenia zorganizowanego dopingu. Dlatego jest we mnie wiele obaw i zastanawiam się nad różnymi wariantami - myśląc realistycznie.
Oeo oeo oeo to FANATYCY FALUBAZU jest nas wielu(...)
http://www.youtube.com/watch?v=JvQMTp1NHk8
karachan

Nieprzeczytany postprzez Lisu 3 wrz 2015, o 11:01

Co do wyjazdów też może być problem, jeśli klub nie będzie brał odpowiedzialności za kibiców, część "zapobiegawczych" klubów może wtedy odmówić nam wstępu na stadion. Trzeba poczekać aż się wszystko wyciszy i podjąć od nowa dialog z klubem, następnie powoli przekonać do siebie resztę stadionu, bo jak widać pójście na noże zaszkodzi wszystkim po kolei.
Lisu

Nieprzeczytany postprzez VooDoo 3 wrz 2015, o 12:00

Lisu napisał(a):Co do wyjazdów też może być problem, jeśli klub nie będzie brał odpowiedzialności za kibiców, część "zapobiegawczych" klubów może wtedy odmówić nam wstępu na stadion. Trzeba poczekać aż się wszystko wyciszy i podjąć od nowa dialog z klubem, następnie powoli przekonać do siebie resztę stadionu, bo jak widać pójście na noże zaszkodzi wszystkim po kolei.

Mało czasu na "wyciszenie" do następnego sezonu? Według mnie wystarczająco, Ty chyba żartujesz w momencie który podkreśliłem, Janków możesz jedynie przekonać że kiełbasa na innym stadionie jest lepsza, wtedy się przerzucą na inny klub i inny stadion. Najlepiej niech na Zastal idą.
A.C.A.B.
Tylko Falubaz
VooDoo

Nieprzeczytany postprzez Pirania 3 wrz 2015, o 12:46

UPS, sorki, chyba się lekko zakręciłem ;)
Gaz na całego i walczyć do upadłego...TYLKO FALUBAZ

Gdy na stadionie zgaśnie wszelki blask, nadejdzie czas gdy docenicie nas !
Pirania

Nieprzeczytany postprzez aartex1976 3 wrz 2015, o 15:38

Boczas napisał(a):
Lisu napisał(a):Co do wyjazdów też może być problem, jeśli klub nie będzie brał odpowiedzialności za kibiców, część "zapobiegawczych" klubów może wtedy odmówić nam wstępu na stadion. Trzeba poczekać aż się wszystko wyciszy i podjąć od nowa dialog z klubem, następnie powoli przekonać do siebie resztę stadionu, bo jak widać pójście na noże zaszkodzi wszystkim po kolei.

Mało czasu na "wyciszenie" do następnego sezonu? Według mnie wystarczająco, Ty chyba żartujesz w momencie który podkreśliłem, Janków możesz jedynie przekonać że kiełbasa na innym stadionie jest lepsza, wtedy się przerzucą na inny klub i inny stadion. Najlepiej niech na Zastal idą.

Ty myślisz że jak tak napiszesz i przeczyta to ktoś z Poznania czy Warszawy to dostaniesz całusa za bycie chuj wie czym ? .Wyzywacie ludzi od pikników , Janków ,Januszy a sami dobrze wiecie ze bez tych ludzi to na trybunach jedyne co możecie zrobić to właśnie zjeść tą kiełbasę a to że ciągle podkreślacie że tylko Wy jesteście prawi i sprawiedliwi pokazuje jakie macie zryte berety . Z tego co się orientuje to właśnie osoby które jeszcze nie tak dawno dumnie nazywali sie fanatykami i należały do grup kibicowskich ,dzisiaj latają na Zastal a na Falubaz najlepiej by narzygali a więc strzał w płot . Udajecie kozaków nie z tej ziemi a jakby choćby mała grupka ludzi których nazywacie piknikami poważnie potraktowała Wasz apel ''chodzcie śmiało jest nas mało '' to było by wielkie zdziwienie która to grupa szybciej opuszczała by trybuny bo korki na drodze .Czekam na bana ''fanatycy''
aartex1976

Nieprzeczytany postprzez Larwiszon 3 wrz 2015, o 16:23

To raczej Pikniki bez nas sobie nie radzą. Coś tam niby próbowali, ale wystarczyło krzyknąć cokolwiek głośniej by się zgubili w tym co zaczęli. Więc Twoje pretensje można obrócić też w drugą stronę. Tłumaczenie, że bez nich nie damy rady nic, jest głupie. Jak zbierze się grupa 40 fanatyków
, reszta "tłumu" pójdzie za nimi. Tacy są Janusze...
Nas mają się bać, a nie lubić! Tylko Falubaz!
Larwiszon

Nieprzeczytany postprzez Lisu 3 wrz 2015, o 16:55

Na meczu z Grudziądzdzem zebrała się ta grupa 40 osób i skończyło się na tym że prawie cały sektor K4/K5 opustoszal. Nie ma co się dzielić i wyzywać od jankow, debili wardofanow tylko próbować na nowo wszystko połączyć, bo jeśli na Falubazie znowu ma być niesamowity kociol, najlepsze oprawy w żużlowej Polsce i najlepszy doping, to można to zrobić tylko razem: i fanatycy i pikniki, którzy również są sponsorami opraw i bez nich nic się nie uda
Lisu

Nieprzeczytany postprzez aartex1976 3 wrz 2015, o 17:12

Larwiszon napisał(a):To raczej Pikniki bez nas sobie nie radzą. Coś tam niby próbowali, ale wystarczyło krzyknąć cokolwiek głośniej by się zgubili w tym co zaczęli. Więc Twoje pretensje można obrócić też w drugą stronę. Tłumaczenie, że bez nich nie damy rady nic, jest głupie. Jak zbierze się grupa 40 fanatyków
, reszta "tłumu" pójdzie za nimi. Tacy są Janusze...

Spróbuj zrobić oprawę godną uwagi bez wsparcia tych ludzi ?, jedz na wyjazd bez tych osób aby pochwalić się ilością w klatce ?,o braku dopingu to już pisać nie muszę .Pierwszym objawem bezsilnośći były okrzyki ''chuj w dupę temu '' by za chwilę do tych ludzi wysyłać dziewczyny aby zbierały na grafy .Jeśli myślisz że to wszystko można zrobić w grupie 50 -100 osób z grożnymi minami i koszulkami z psem na plecach , gdzie połowa i tak jest przez przypadek bo gdzieś wyczytała że tak robią na Legii czy Lechu to życzę powodzenia .
aartex1976

Nieprzeczytany postprzez ban 3 wrz 2015, o 23:01

Co Ty z tą Legią/Warszawą i Poznaniem/Lechem? Tu jest Falubaz i wszelkie rzeczy były robione jak na Zieloną przystało. Taki jesteś mądry to zbierz ludzi, którzy pozbierają kasę na oprawę, a później poświęcą swój prywatny czas żeby coś namalować. Chyba nie wiecie ile pieniędzy i czasu zajmowało robienie opraw tych, na których teraz tak krzyczycie. Życzę powodzenia w rozkręcaniu nowej grupy kibicowskiej na trybunie K.
ban

Nieprzeczytany postprzez karachan 4 wrz 2015, o 00:10

aartex1976 - skąd się chłopie urwałeś ?? Od zawsze na każdym stadionie był podział na Ultrasów, pikników tj. Januszy i Hoolsów - tego już nie zmienisz - każdy kibic jest inny, nikt nikogo nie wyzywa taka po prostu jest nomenklatura. Z Twoich wpisów wynika, że jesteś piewcem kangura i pewnie gdyby przyszedł do nas Gollob, Kasprzak i Komarnicki na prezesa to też byś klaskał i Gollobował przy dobrych wynikach. Zrozum, że większość ludzi na tym forum nie wybaczyło znieważenia naszych barw przez kangura, dlatego uwłaczające było oglądać jak spora grupa ludzi po pierwszym lepszym meczu dała mu owacje na stojąco - na aplauz trzeba sobie zasłużyć Panie kolego. Z drugiej strony to zjawisko trochę mnie śmieszyło Janusze były za kangurem, bo liczy się dla nich wynik za wszelką cenę bez względu na środki, reszta była na nie, ale co było najśmieszniejsze, że jedni nakręcali 2 na siebie istne perpetuum mobile :lol: . Dodam jeszcze, żeby nie było, nie pochwalam zachowaniu po upadku Warda, bo to był trochę cios poniżej pasa, to tak jak bym się cieszył, że jakaś rodzina z Gorzowa na S3 miała wypadek - ale to już pomińmy. Oliwy do ognia dolał jeszcze senator, który urządził sobie na ultrasów nagonkę. Wkurza mnie to jeszcze spuszczanie się nad losem kangura, to on ewidentnie popełnił błąd wywrócił się sam nikt na niego klątwy nie rzucił. Szkoda chłopaka bo miał całe życie przed sobą i mam nadzieje, że wróci do pełni sił, ale kur.... kilka lat temu rozwalił się w częstochowie łepek niejaki Cieślar Kamil i nikt mu festynów nie organizował ani żadnych kwest więc skończcie z tym Wardem.

Jak już wcześniej wspominałem - każdy kibic jest inny - jedni przychodzą po to by podpopingować z zaangażowaniem inni po to żeby tylko oglądnąć mecz a jeszcze inni traktują to jak spotkanie towarzyskie i na koniec meczu nawet nie wiedzą jaki jest wynik. Do opraw dorzuca się wszyscy i bez któregoś z ogniw może nie starczyć nam $ na solidne oprawy tu masz racje.

Co do Zastalu Panie kolego, z tego co mi wiadomo to odkąd JoJo zawiesił prowadzenie dopingu a wodzirejem został niejaki Zbychu doping przysiadł na dupie, a o oprawach Zastalu nawet nie będę wspominać. Jedna z finałowych opraw wyglądała jak kolorowanka dzieci z zespołem downa.
karachan

Nieprzeczytany postprzez aartex1976 4 wrz 2015, o 15:37

karachan napisał(a):aartex1976 - skąd się chłopie urwałeś ?? Od zawsze na każdym stadionie był podział na Ultrasów, pikników tj. Januszy i Hoolsów - tego już nie zmienisz - każdy kibic jest inny, nikt nikogo nie wyzywa taka po prostu jest nomenklatura. Z Twoich wpisów wynika, że jesteś piewcem kangura i pewnie gdyby przyszedł do nas Gollob, Kasprzak i Komarnicki na prezesa to też byś klaskał i Gollobował przy dobrych wynikach. Zrozum, że większość ludzi na tym forum nie wybaczyło znieważenia naszych barw przez kangura, dlatego uwłaczające było oglądać jak spora grupa ludzi po pierwszym lepszym meczu dała mu owacje na stojąco - na aplauz trzeba sobie zasłużyć Panie kolego. Z drugiej strony to zjawisko trochę mnie śmieszyło Janusze były za kangurem, bo liczy się dla nich wynik za wszelką cenę bez względu na środki, reszta była na nie, ale co było najśmieszniejsze, że jedni nakręcali 2 na siebie istne perpetuum mobile :lol: . Dodam jeszcze, żeby nie było, nie pochwalam zachowaniu po upadku Warda, bo to był trochę cios poniżej pasa, to tak jak bym się cieszył, że jakaś rodzina z Gorzowa na S3 miała wypadek - ale to już pomińmy. Oliwy do ognia dolał jeszcze senator, który urządził sobie na ultrasów nagonkę. Wkurza mnie to jeszcze spuszczanie się nad losem kangura, to on ewidentnie popełnił błąd wywrócił się sam nikt na niego klątwy nie rzucił. Szkoda chłopaka bo miał całe życie przed sobą i mam nadzieje, że wróci do pełni sił, ale kur.... kilka lat temu rozwalił się w częstochowie łepek niejaki Cieślar Kamil i nikt mu festynów nie organizował ani żadnych kwest więc skończcie z tym Wardem.

Jak już wcześniej wspominałem - każdy kibic jest inny - jedni przychodzą po to by podpopingować z zaangażowaniem inni po to żeby tylko oglądnąć mecz a jeszcze inni traktują to jak spotkanie towarzyskie i na koniec meczu nawet nie wiedzą jaki jest wynik. Do opraw dorzuca się wszyscy i bez któregoś z ogniw może nie starczyć nam $ na solidne oprawy tu masz racje.

Co do Zastalu Panie kolego, z tego co mi wiadomo to odkąd JoJo zawiesił prowadzenie dopingu a wodzirejem został niejaki Zbychu doping przysiadł na dupie, a o oprawach Zastalu nawet nie będę wspominać. Jedna z finałowych opraw wyglądała jak kolorowanka dzieci z zespołem downa.

Jeśli mam inne zdanie niż Ty to tak najprościej przypisać Warda , Golloba czy chuj wie kogo jeszcze ?.Ja pisze o tym że bez tych wszystkich pikników itd nie zrobi się nic godnego uwagi na stadionie a Ty tu o jakiś podziałach .Ja pisze o typach którzy kilka lat temu udawali wielkich fanatyków Falubazu a dzisiaj leją na ten klub bo wolą wpierdalać popcorn obok komucha ze Szprotawy na sulechowskiej a Ty o jakiś oprawach i dopingu :shock: .Jak już jesteś taki zawzięty to gdzie byłeś jak przychodzili do Falubazu najwięksi wrogowie tego klubu z Gorzowa czy Leszna ?, miałeś już odpowiednie lata aby teraz pouczać ludzi którzy pierwszy wyjazd za Falubazem mieli na początku lat 80 ? .Kończę już ten temat bo nikogo i tak nie przekonam a najbliższe miesiące, lata pokażą kto komu jest bardziej potrzebny i dlaczego hasło FALUBAZ TO MY zostało wyjebane do kosza
aartex1976

Nieprzeczytany postprzez karachan 4 wrz 2015, o 20:52

Człowieku jesteś jakiś obłąkany, pieprzysz o tym, że fanatycy Falubazu odeszli na hale CRS ... jesteś w błędzie, żużel się strasznie skomercjalizował po 2009 roku i niektórym kibicom palemka odbiła bo liczy się tylko wynik sportowy i nic wiecej. Powstała pewna moda na Falubaz - gdybyś czytał forum regularnie to byś wiedział - często była mowa o przypadkowych ludziach na K - niestety trzeba pracować na tym co się ma. Nie uważam jednak, że dużo fanatyków zmieniło W69 na CRS, żyjemy w tym samym świecie wszyscy wiedzą jaka jest u nas sytuacja finansowa w województwie, a za bycie fanatykiem Ci nikt nie zapłaci, Protasiewicz, Dudek czy Dowhan nie dadzą Ci zarobić bo to oni zarabią na nas, wielu ludzi po prostu wyemigroało. Sam z grona swoich znajomych jestem w stanie bez zająknięcia wymienić conajmniej 10 osób, którzy na W69 bywają okazjonalnie bo mieszkają i pracują za granicą. Co do Januszy jasne, że ich $ są potrzebne do tego, żeby przygotować godziwą oprawę tu przyznałem Ci razje, ale nie zgadzam się z nimi i piewcą Warda nie jestem. Tak pamiętam ery kronopoli, quick mixów, polmosów itp itd pamiętam Okoniewskich, Staszewskich i Świstów - nie podobało mi się to wtedy byliśmy na krawędzi egzystencji później obraliśmy właściwy kurs i jeździliśmy praktycznie wychowankami lub najemnikami, którzy od najmłodszych lat byli związani z Falubazem jak Wolbert Fredka czy Saszka. Obecnie w odbudowaniu potęgi "kibicowskiej" przeszkadza nam medialna nagonka RD.
karachan

Nieprzeczytany postprzez Koszel Junior 16 lut 2016, o 23:36

Tak myślę, że gdyby dobrać słowa do tego prostego rytmu ze starwarsów, który zresztą wszyscy znają, to byłby kozak
https://www.youtube.com/watch?v=6gQfmzslUB8
Koszel Junior

Nieprzeczytany postprzez Pirania 17 lut 2016, o 10:56

Piękne :)
Gaz na całego i walczyć do upadłego...TYLKO FALUBAZ

Gdy na stadionie zgaśnie wszelki blask, nadejdzie czas gdy docenicie nas !
Pirania

Poprzednia stronaNastępna strona