Jestem Polakiem - wątek patriotyczny

Wszystkie kwestie dotyczące nas - kibiców Falubazu

Re: Jestem Polakiem - wątek patriotyczny

Nieprzeczytany postprzez jr 24 mar 2014, o 22:00

nie ma innego tematu więc wrzuciłem tutaj żeby młody kibic przed wyborami do ep zdawał sobie sprawę że istnieją inne opcje niż popularyzowany w światku Ruch Narodowy. taki mój patriotyczny czyn w skali mikro. i tym kończę.
jr

Nieprzeczytany postprzez Fox 3 kwi 2014, o 07:40

Jeśli ktoś jest zainteresowany akcją to mocno zachęcam do pomocy :
Stowarzyszenie Odra-Niemen jak co święta organizuje zbiórkę darów dla polskich kombatantów na Kresach Wschodnich, kilka osób w Zielonej Górze podjęło się również dołożenia swojej cegiełki do paczek
Obrazek

na profilu będzie podane miejsce gdzie można zanosić produkty, ale warto już teraz odłożyć sobie kase lub już kupić coś z wymienionych na plakacie rzeczy :)

https://www.facebook.com/events/2960103 ... pe=regular
Fox

Nieprzeczytany postprzez Fox 6 kwi 2014, o 20:48

jeśli jest ktoś zainteresowany powyższą akcją (do czego serdecznie zachęcam) to piszcie na PW - podam gdzie można dostarczyć produkty (narazie miejsce tymczasowe, jak będzie znane inne od razu tutaj napiszę)

nie tylko uczestniczymy w marszach, nie tylko zakładamy patriotyczne koszulki - to są najłatwiejsze rzeczy, czasami trzeba się wysilić trochę więcej ! do czego też bardzo zachęcam

PS. łącząc dwie szlachetne rzeczy zachęcam wszystkim do oddania krwi w tym tygodniu - jeśli komuś pasuje to np. w czwartek rano (8-9) jedna grupka będzie szła - otrzymane czekolady oddajemy na paczkę dla Kombatantów z Kresów Wschodnich
Fox

Nieprzeczytany postprzez Fox 10 kwi 2014, o 15:36

jedno FC się zmobilizowało i przekazało dary dla Kresowych Kombatantów - czekamy na większe zainteresowanie - bo założyć patriotyczną koszulkę i pójść na marsz jest łatwo - trudniej jest wykazać się większym zaangażowaniem

kontakt z osobą do której można przekazywać produkty dla zainteresowanych przez prywatną wiadomość
Obrazek
Fox

Nieprzeczytany postprzez Fox 8 maja 2014, o 13:37

przeklejam z profilu Patriotyczna Zielona Góra, to jutro

Spotkanie z Leszkiem Żebrowskim dnia 9 maja 2014 roku!
Miejsce: Kino Newa ul. Kazimierza Wielkiego 21
Zielona Góra
Temat spotkania: Walka o prawdę. Historia i polityka.
Można będzie nabyć książki!!!
ZAPRASZAMY!!!

ze swojej strony powiem, że byłem na jednym wykładzie Leszka Żebrowskiego i naprawdę polecam, solidny warsztat historyczny, ogromna wiedza i tematy ciekawe i niepopularne w głównym przekazie (media, szkoła, itp)
Fox

Nieprzeczytany postprzez Grzenew 8 maja 2014, o 17:43

Z tego co wyczytałem to o godzinie 19.
Grzenew

Nieprzeczytany postprzez Fox 8 maja 2014, o 19:30

a tak wybaczcie nie wkleiłem godziny
piątek godz. 19, kino Newa, spotkanie z Leszkiem Żebrowskim :)
Fox

Nieprzeczytany postprzez gosia_61 3 cze 2014, o 23:33

'Blisko 30% Litwinów uważa Polskę za wrogi kraj. Zajmujemy w ten sposób drugie miejsce w litewskim sondażu nieprzyjaznych państw zaraz za Rosją. Dane te są niepokojące dla polskiej opinii publicznej. Jednocześnie zaskoczone wynikami są również władze naszego wschodniego sąsiada'.

A tu kol. Klonowski w odniesieniu do tego sondażu:
http://narodowcy.net/publicystyka/9781- ... e-za-wroga
W życiu można wszystko zmienić dziewczynę/chłopaka, dom, pracę, samochód ale
miłości do klubu się nie zmienia.
gosia_61

Nieprzeczytany postprzez arekein 5 cze 2014, o 14:30

I co z tego i tak zrobią POlsko-Litewsko-Ukraińską brygadę NATO, więc Putin będzie miał powody do wjazdu na Polskę. :twisted: :twisted:
arekein

Nieprzeczytany postprzez konrad 6 cze 2014, o 18:57

http://nowosolscy-patrioci.pl/viewforum.php?f=19

Nowe Narodowo-Patriotyczne forum dyskusyjne kierowane głównie do osób z powiatu nowosolskiego i nie tylko.
konrad

Nieprzeczytany postprzez Krycha 16 cze 2014, o 17:34

Wtorek (17.06.14) godzina 20.00 spotykamy sie pod Urzedem Marszalkowskim w Zielonej Gorze aby wyrazic sprzeciw wobec klamliwych rzadow tuska i jego swity ! Podawac dalej i mobilizujmy sie ! Pokazmy ze los naszego ukochanego kraju nie jest nam obejetny !

Szczegolnie zapraszam wszystkich tak ochoczo wypowiadajacych sie na ten temat uzytkownikow FB!
Against Modern Ultras

KS FALUBAZ & MKS FLOTA
Krycha

Nieprzeczytany postprzez Krycha 17 cze 2014, o 23:24

Krycha napisał(a):Wtorek (17.06.14) godzina 20.00 spotykamy sie pod Urzedem Marszalkowskim w Zielonej Gorze aby wyrazic sprzeciw wobec klamliwych rzadow tuska i jego swity ! Podawac dalej i mobilizujmy sie ! Pokazmy ze los naszego ukochanego kraju nie jest nam obejetny !

Szczegolnie zapraszam wszystkich tak ochoczo wypowiadajacych sie na ten temat uzytkownikow FB!

Wielkie pozdrowienia dla tych przekumaczy ktorzy kupuja koszulki patriotyczne (Narodowy Falubaz -liczba 120?) i nie tylko, bo jest fajnie i Legia,Lech tak robia. Wszyscy jestescie smieszni i lecicie na mode a o jakkolwiek dzialalnosci na rzecz ukochanej Polski to zero ! Dzisiaj kojarzonych osob z F dalo sie policzyc na palcach!
Against Modern Ultras

KS FALUBAZ & MKS FLOTA
Krycha

Nieprzeczytany postprzez Fox 18 cze 2014, o 11:19

co do koszulek to w zasadzie zgoda, bo robiliśmy też akcje czysto patriotyczne i osób było niewiele, tak samo na akcjach wyjazdowych - patriotyzm dotarł na stadiony na fali pewnej mody, na fali takiej mody się trzyma (sam nie ukrywam, że być może w innej sytuacji inaczej bym spoglądał na niektóre sprawy), ale zaledwie u niektórych pozostał jako trwalszy fundament powiązany z mniejszym czy większym aktywizmem i poparciem dla niektórych spraw

co do wczoraj to wydaje mi się, że to trochę inna sprawa - wyciek podsłuchów jest efektem jakichś tarć za polityczną kurtyną (zapewne służby specjalne, może służby innych państw wywierające naciski na polityków/nasze służby/swoich agentów), jeśli chodzi o formę protestów to nie każdy popiera rewolucję uliczną szczególnie wtedy kiedy nie ma poparcia społecznego - a poparcie dla buntu ulic będzie kiedy drastycznie spadnie stopa życiowa i nie będzie czego do gara włożyć, uważam, że na tą chwilę narodowcy (związani czy niezwiązani z RN) powinni się skupić na budowaniu poparcia przez lokalne akcje dla ludzi - integrowanie środowisk, pomoc w swoim własnym środowisku - osiedlu, wsi, miasteczku, różne wykłady, organizowanie zajęć czy nawet lekcji dla młodzieży, pomoc społeczna z której nie potrafi wywiązać się państwo, kontynuowanie akcji uświadamiających historycznie itp.

a gdy nadejdzie czas wyjścia na ulice, ludzie sami staną ramię w ramię ze swoimi
Fox

Nieprzeczytany postprzez Kaka 18 cze 2014, o 20:46

Dla większości patriotyzm kończy się podczas wyjazdu na Marsz Niepodległości,w celach popatrzenia na inne ekipy. Taka jest prawda.
Kaka

Nieprzeczytany postprzez Krycha 9 lip 2014, o 19:27

Against Modern Ultras

KS FALUBAZ & MKS FLOTA
Krycha

Poprzednia stronaNastępna strona