Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Wszystkie kwestie dotyczące nas - kibiców Falubazu

Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez SK TF 3 mar 2015, o 13:33

Zarząd Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz" ogłasza zwołanie walnego zebrania członków Stowarzyszenia Kibiców w sobotę, 07.03.2015. Odbędzie się ono o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej klubu przy ul. Wrocławskiej 69. W czasie zebrania zostaną wybrane władze SKTF, przedstawiony zostanie plan działania na przyszły sezon oraz podsumujemy miniony. Przypominamy, że w czasie walnego zebrania należy opłacić składkę członkowską w wysokości 40zł/rok. Członkom SKTF zostaną wyrobione nowe Karty Członkowskie które otrzymają oni do pierwszego meczu wyjazdowego.

Chcielibyśmy zachęcić wszystkich kibiców Falubazu do aktywnego działania w szeregach SKTF. Przez zimę władze Stowarzyszenia odbyły wiele spotkań w czasie których zostały ustalone kwestie które należy poprawić, aby stowarzyszenie funkcjonowało w sposób bardziej płynny i korzystny dla kibiców. Ustaliliśmy szereg przywilejów dla członków SKTF, m.in. zniżki na wyjazdy autokarowe czy pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze wyjazdowe, ale przede wszystkim chcemy dać kibicom możliwość faktycznego wpływu na kształtowanie ruchu kibicowskiego na Falubazie, jedną z nowości będą otwarte spotkania kwartalne, na które każdy kibic będzie mógł przyjść i się wypowiedzieć, każdy członek złożyć wnioski otwarte, zasugerować co należy poprawić, zmienić i uzyskać możliwość swobodnej wypowiedzi. Wszystkim Nam leży na sercu dobro Falubazu, więc działajmy razem, bez żadnych podziałów i razem kształtujmy realia Naszego świata. Jeżeli jesteście zainteresowani serdecznie zapraszamy na zebranie - przedstawimy Nasz planowany program działania oraz Nasze pomysły na lepsze funkcjonowanie.

Zapraszamy wszystkich aktualnych członków, a także osoby chcące zasilić szeregi SKTF. Razem możemy więcej!

Zarząd Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz".
Oficjalny profil Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz".
Avatar użytkownika
SK TF
 
Posty: 45
Dołączył(a): 3 mar 2015, o 12:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez ooobi 16 mar 2015, o 07:21

Ja mam takie pytanie "techniczno-programowe" dotyczące podniesionych w poście kwestii "działania razem, bez żadnych podziałów" oraz "kształtowania realiów Naszego świata" . Czy SKTF reprezentujący sporą część kibiców Falubazu będzie dalej próbował przy przy różnych okazjach okazywać sympatię dla polityków partii rządzącej (jeszcze), pomijając jakie funkcje pełnili lub pełnią w Klubie i zasługi dla Klubu z czasów, gdy funkcje te pełnili?Spora część członków Stowarzyszenia, od lat poświęcająca masę zaangażowania, czasu, zdrowia i środków ma polityczne poglądy zupełnie odmienne od "partii władzy" i zupełnie nie identyfikuje się ze Stowarzyszeniem, kiedy próbuje się promować w jakikolwiek sposób polityków PO firmując to zupełnie oficjalnie jako SKTF.
Avatar użytkownika
ooobi
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:39
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez SK TF 16 mar 2015, o 10:45

Stowarzyszenie Kibiców nie próbuje promować polityków PO ani żadnych innych osób ze środowiska politycznego. Dobrym zobrazowaniem tego były odbywające się wczoraj wybory na prezydenta ZG, gdzie SKTF otrzymał kilka propozycji, w tym np. udział w Marszu wkurzonych przeciwko prezydentowi Kubickiemu na który oczywiście nie udał się nikt pod szyldem SKTF. Prywatnie każdy może mieć poglądy jakie chce (w granicach zdrowego rozsądku), natomiast SKTF agituje tylko za jedną opcją - kibicami Falubazu.
Oficjalny profil Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz".
Avatar użytkownika
SK TF
 
Posty: 45
Dołączył(a): 3 mar 2015, o 12:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez ooobi 16 mar 2015, o 22:23

Jako wstęp może przypomnę:
pejczbuk:
Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Falubaz"
23 kwietnia 2014 ·
Jak wiecie Robert Dowhan na swoje odejście otrzymal od SKTF okolicznościowy szalik (szt 2 )
Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz wypuścilo łącznie 5 szt. wiedząc ze pozostałe 3 znajdą zainteresowanie wsród kolekcjonerów .
O sposobie zakupu poinformujemy niebawem.
Mamy nadzieje ze znajdą się chętni na ten wyjątkowy szal.
Pieniądze z zakupu przeznaczone zostaną na oprawy .

Obrazek

1. Czy projekt sugeruje odbiorcy , że SKTF (logo) składa podziękowania w formie dedykowanego personalnie odchodzącemu prezesowi szalika z herbem ( dla wielu fanatyków taka postać barw klubowych jest największą wartością) za sukcesy sportowe Falubazu w danych latach pełnienia funkcji? Czy nie jest to właśnie forma promocji, jednocześnie czytelna informacja, że to właśnie Stowarzyszenie (lub osoby je reprezentujące) wiele zawdzięczają Panu Senatorowi i chcą w taki właśnie sposób to wyrazić?

2. Jednocześnie ciągiem idzie info o 3 egzemplarzach, które mają trafić w nieokreślony jeszcze sposób do sprzedaży jako "biały kruk" wśród kolekcjonerów. Podręcznikowy przykład chęci wzbudzenia potrzeby na produkt z racji jej wyjątkowości? Nie ma informacji (choćby dla członków SKTF ) za co są te podziękowania wyrażone w imieniu wszystkich członków SKTF. Za to info o ilości dostępnych sztuk do sprzedaży (powodująca wyjątkowość), wskazana grupa zainteresowania (kolekcjonerzy), oraz cel na który zostaną przekazane pieniądze z zakupu (oprawy), mogą wskazywać, że tak naprawdę nie jest on formą szczerych podziękowań za sukcesy klubu w kibicowskiej formie, tylko wykreowaniem "ekskluzywnego" przedmiotu do sprzedaży. Jeśli miałby być jedynie okolicznościową pamiątką dla odchodzącego prezesa zostałby zamówiony jeden egzemplarz i przekazany prezesowi. Bez newsa czysto handlowego, ale tak naprawdę bez żadnych konkretów. Ja niecierpliwie czekam już prawie rok na informację o decyzji "JAKI BĘDZIE SPOSÓB ZAKUPU SZALIKA DZIĘKCZYNNEGO", gdyż znajduję się w potencjalnej grupie osób zainteresowanych i myślę, że mogę śmiało być uważany za jednego z kolekcjonerów szali Falubazu. Czekają pewnie na tą informację też osoby zaangażowane w prace nad oprawami, bo przecież forsa ze sprzedaży miała trafić na ten cel. Śledzę z uwagą profil Stowarzyszenia, ale niestety nie pojawił się ani "niebawem" ani wcale już żaden post z obiecanymi informacjami n/t sprzedaży. Dodam, że jeśli w cytowanym poście jest informacja o szalikach, które zostały "wypuszczone" i 2 z nich już przekazane Robertowi, to nie jest zamieszczone nawet zdjęcie owego "artefaktu" tylko wzór projektu.

3. To pytanie zadał mi kolega-kibic innego klubu, którym mnie zaskoczył, ale pozwolę je sobie przytoczyć, bo ciekawy jest tok rozumowania.
-"... czy "TYLKO FALUBAZ" nie odwołuje się do Waszych (Falubazu) najbardziej spektakularnych i zuchwałych akcji kibicowskich, które na zawsze zapisały się w historii kibicowskiej i wzbudziły uznanie wśród społeczności kibicowskiej stawiając Falubaz na długi czas w pozycji lidera wśród ekip żużlowych?
- no oczywiście, pomysły, realizacja, zuchwałość, rozmach, efekt medialny, a przede wszystkim determinacja osób, które podjęły się wzięcia na siebie ogromnego ciężaru gatunkowego akcji zasługują na wieczny i bezwarunkowy szacunek dla nich od wszystkich następnych pokoleń kibiców Falubazu
- hm, to czy Wy (Falubaz) nie wyrażał na stadionach swojego zdania na temat stosunku "władzy" do ogólnie pojętego tematu "kibice", wprowadzania coraz to nowych form dyskryminacji "niepoprawnych politycznie" i coraz surowszych kar za incydenty na stadionach, tworzenia wizerunku w mediach, że kibic to bandyta, chuligan, prowokacji policji na stadionach jak i poza nimi? nie krzyczeliście jak wszyscy swojego czasu " donald-matole, Twój rząd obalą kibole" ?
- no tak było i nic się nie zmieniło w tym, że zdecydowana większość moich przyjaciół i znajomych ze stadionu ma stosunek do polityków PO i rządu taki jak miała, co najmniej negatywny, a arogancja rządzących staje się normą w elitach
-więc dlaczego Stowarzyszenie Kibiców, które zawarło w nazwie wspomnienie akcji kibicowskich nie baczących na konsekwencje, poprawność, Stowarzyszenie, które tworzą między innymi ci kibole, którzy jeszcze niedawno śpiewali o rozwaleniu rządu przez nich właśnie, teraz wynosi na okolicznościowe szale w barwach klubu, z herbem podziękowania dla senatora PO, jakby nie było partyjnego kumpla pana Tuska (teraz prezydenta europy) i wykonawcę jego politycznych poleceń, założeń partii działających na szkodę naszego Państwa i przeciwko jego obywatelom jak i interesom kraju? czy naprawdę te kilka lat sukcesów sportowych Falubazu powoduje aż taką zmianę w logicznym myśleniu i poglądach na sprawy ważne dla Polski? ok, zasłużył się człowiek dla klubu, kto ma ochotę niech podziękuje, ale czy trzeba Stowarzyszeniu medialnej otoczki mówiącej o wspaniałych i wdzięcznych stosunkach kibicowskiego środowiska Falubazu z politykiem partii przez to środowisko znienawidzonej. Pan Żyto też przyczynił się znacznie do zdobycia tytułu Mistrza Polski, ale w tym przypadku SKTF od razu po pojawieniu się medialych plotek ponownego jego zakontraktowania w Falubazie zajął stanowisko jasno odwołujące się do jego przeszłości i nikt jemu podziękowań za "majstra" na okolicznościowy szal nie wrzucał.

To takich kilka subiektywnych przemyśleń, spostrzeżeń i związane z nimi mam nadzieję łatwe pytania, które pozwolą mi rozwiać szereg wątpliwości... Nawet jeśli to tylko początek konstruktywnej dyskusji, która pomoże ustalić co dalej w SKTF to i tak dobrze...
Avatar użytkownika
ooobi
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:39
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez Kaczy 17 mar 2015, o 06:25

JAK CIE ZNAM TAK CIE NIE ROZUMIEM ....

W JAKI SPOSÓB W OSTATNIM CZASIE POPIERALISMY KOGOS POLITYCZNIE ?
PRZED WYBORAMI DOSTALIŚMY WIELE ZAPROSZEN NA ROZNE SPOTKANIA JAKO SKTF NIE BYLISMY NIGDZIE ...

CZY UWAZASZ ZE PREZES ( CELOWO NAPISALEM PREZES NIE SENATOR ) NIE ZASŁUGIWAŁ NA TAKI PREZENT ZA CAŁOKSZTAŁT SWOJEJ DZIAŁALNOSCI ?

ZROBILISMY 5 SZT GDZIE DWIE DOSTAŁ PREZES BO Z GÓRY ZAKŁADALISMY ZE TRAFI NA JAKĄŚ AKCJE CHARYTATYWNĄ I TRAFIŁ ....
SZALIK BYŁ WYSTAWIONY NA AUKCJE MIKOŁAJKOWĄ ....

PODJELISMY TAKĄ DECYZJĘ BARDZO SWIADOMIE , BYŁO WIELE SYTUACJI W KTÓREJ PREZES NAM POMÓGŁ A NIE MUSIAŁ I NIKT NAWET O TYM NIE WIEDZIAŁ I DALEJ NIE WIE.

NA 3 ODNIOSE SIE WIECZOREM BO JUZ SPADAMDO PRACY
Z DZIADA NA OJCA Z OJCA NA SYNA TAK TRWA FALUBAZowa RODZINA !!!
Avatar użytkownika
Kaczy
 
Posty: 285
Dołączył(a): 6 sty 2011, o 20:56
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez SK TF 17 mar 2015, o 10:46

W zasadzie Kaczy odpisał na wszystkie istotne kwestie, ale podsumujmy :

1. Szalik był, jak sam napisałeś, 'podziekowaniem za sukcesy sportowe Falubazu w danych latach pełnienia funkcji'. Podziękowaliśmy Prezesowi klubu - nie Senatorowi.

2. Za co są podziękowania - patrz wyżej. Szaliki były dostępne na aukcji mikołajkowej, więc teoria o zarobku na ekskluzywnym szalu legła w gruzach.

3. Nie widze powiązania między nazwą Stowarzyszenia, która jak słusznie zauważyłeś nawiązuje do Naszych spektakularnych akcji, a podziękowaniem za prezesure dla człowieka, który osiągnął z tym klubem największe sukcesy w historii. Nie wynosimy na piedestał żadnego senatora tylko prezesa klubu który według wielu na to zasłużył. Jeżeli zaczniesz używać określenia 'Prezes' zamiast 'Senator' będzie to łatwiej przyswoić ;) . Nie porównujmy natomiast sytuacji z Żytem do tej z Dowhanem, bo to dwa odmienne światy. Nie można obok siebie postawić Prezesa, który bawi się w polityke, a trenera, który okazał się UBekiem.

Przypuszczam, że Kaczy wieczorem jeszcze coś doda od Siebie, dlatego więcej nie rozpisuje.

Pozdrawiam
Oficjalny profil Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz".
Avatar użytkownika
SK TF
 
Posty: 45
Dołączył(a): 3 mar 2015, o 12:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez ooobi 23 mar 2015, o 07:22

W kwestii formalnej: czy walne zebranie członków Stowarzyszenia Kibiców w sobotę, 07.03.2015. odbyło się i czy zostały wybrane władze?
Avatar użytkownika
ooobi
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:39
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez SK TF 23 mar 2015, o 10:10

Tak, walne się odbyło oraz wybrano nowy zarząd i komisję rewizyjną.
Oficjalny profil Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz".
Avatar użytkownika
SK TF
 
Posty: 45
Dołączył(a): 3 mar 2015, o 12:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez SK TF 8 kwi 2015, o 16:30

Informujemy że w niedziele na meczu pod gniazdem będzie możliwość wstąpienia w szeregi stowarzyszenia. Składka członkowska wynosi 40 zl. Zachęcamy serdecznie do działania wspólnie razem na rzecz Naszego Ukochanego Falubazu!
Informujemy również że karty członkowskie zostaną wysłane pocztą do wszystkich w przyszłym tygodniu ;)


Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz
Oficjalny profil Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz".
Avatar użytkownika
SK TF
 
Posty: 45
Dołączył(a): 3 mar 2015, o 12:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez SK TF 9 maja 2015, o 10:08

Informacja dla członków SKTF odnośnie kart:

W przyszłym tygodniu karty członkowskie zostaną dostarczone listownie do każdego z Was - przepraszamy za opóźnienie z ich wydaniem, jednak spotkaliśmy na drodze kilka problemów które nie wynikały z Naszej winy.
Oficjalny profil Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz".
Avatar użytkownika
SK TF
 
Posty: 45
Dołączył(a): 3 mar 2015, o 12:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez SK TF 12 maja 2015, o 11:59

Ze względu na duże trudności ze strony Sparty dot. wejścia na ich obiekt informujemy, że kibice Falubazu nie udają się do Wrocławia na mecz Sparta-Falubaz. Niestety nic nie dało się zdziałać w tej kwestii i sezon wyjazdowy zaczniemy dopiero w czerwcu.
Oficjalny profil Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz".
Avatar użytkownika
SK TF
 
Posty: 45
Dołączył(a): 3 mar 2015, o 12:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz

Nieprzeczytany postprzez SK TF 23 maja 2015, o 17:39

Informacja odnosnie odbioru kart czlonkowskich:

Stowarzyszenie Kibicow Tylko Falubaz informuje ze jutro na meczu derbowym beda do odbioru karty czlonkowskie pod gniazdem. Prosimy przychodzic po 4 i 10 biegu.
Oficjalny profil Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz".
Avatar użytkownika
SK TF
 
Posty: 45
Dołączył(a): 3 mar 2015, o 12:01
Lokalizacja: Zielona Góra


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron