Kibicowskie filmy

Miejsce na naszym forum umożliwiające każdemu swobodne założenie tematu i wypowiedzenie się w nim.

Kibicowskie filmy

Nieprzeczytany postprzez Bobol 2 lut 2011, o 13:04

Ostatnio edytowano 16 mar 2011, o 13:54 przez Bobol, łącznie edytowano 3 razy
Bobol

Re: Serial Fanatycy

Nieprzeczytany postprzez Bedek 2 lut 2011, o 15:41

Bedek

Nieprzeczytany postprzez Pawcio 19 lut 2011, o 18:55

Jest może więcej odcinków serialu "Fanatycy"? Bo nigdzie nie moge znaleźć.
Pawcio

Nieprzeczytany postprzez Olech 19 lut 2011, o 18:57

Polecam film pełnometrażowy Hooligans i Hooligans 2 . Te filmy są zaje :)
Olech

Nieprzeczytany postprzez Wolf 19 lut 2011, o 22:03

Olech napisał(a):Polecam film pełnometrażowy Hooligans i Hooligans 2 . Te filmy są zaje :)

Fabuła może i fajna, ale ja jakoś nie przepadam za angielskim kinem akcji. Co drugie słowo to ich akcentowe Fuck i fuck... potrafi wyprowadzić z równowagi. Osobiście jak dla mnie dwójka wyszła z całej inetncji pierwszej części mimo że to kontynuacja ale tylko jednej postaci... Zresztą nie będe odpowiadał kto widział wie kto nie obejży sam oceni :)
Wolf

Nieprzeczytany postprzez Olech 19 lut 2011, o 22:11

Wolf napisał(a):
Olech napisał(a):Polecam film pełnometrażowy Hooligans i Hooligans 2 . Te filmy są zaje :)

Fabuła może i fajna, ale ja jakoś nie przepadam za angielskim kinem akcji. Co drugie słowo to ich akcentowe Fuck i fuck... potrafi wyprowadzić z równowagi. Osobiście jak dla mnie dwójka wyszła z całej inetncji pierwszej części mimo że to kontynuacja ale tylko jednej postaci... Zresztą nie będe odpowiadał kto widział wie kto nie obejży sam oceni :)

Tak moim zdaniem 1 lepsza . Dwójkę robili bo ''musieli'' (chyba że ktoś bardzo lubi klimaty więzienne :D )

pzdr
Olech

Nieprzeczytany postprzez Kaka 19 lut 2011, o 22:19

Olech napisał(a):
Wolf napisał(a):

Tak moim zdaniem 1 lepsza . Dwójkę robili bo ''musieli'' (chyba że ktoś bardzo lubi klimaty więzienne :D )

pzdr

Moim zdaniem w miarę wybrnęli , kilka fajnych momentów w dwójce , wiadomo jedyna o niebo lepsza i na koniec ile razy bym nie ogladal zadaje pytanie czemu taki krotki film ? ;p
Kaka

Nieprzeczytany postprzez Olech 24 lut 2011, o 21:34

Mógłby ktoś mi podesłać na pw linki z serialem ''Fanatycy''(najlepiej wszyskie odcinki lub jakąś strone na ,której będe mógł znaleźć lub ściągnąć) i najlepiej jak by ktoś mi polecił jakieś fajne filmy o kibicach

pzdr
Olech

Re: Kibicowskie filmy

Nieprzeczytany postprzez jazon 1 mar 2011, o 21:44

Setki kilometrów od rodzinnego miasta,
setki godzin spędzonych na wyjazdach!
jazon

Nieprzeczytany postprzez Vitek 1 mar 2011, o 22:17

"Wjeżdżamy w 80 osób do Łodzi, kurwa to jakby murzyn w latach 50 wszedł na zebranie Ku Klux Klanu" 8-)
Vitek

Nieprzeczytany postprzez holender86 1 mar 2011, o 23:52

Wszystko pięknie fajnie tylko mogły by być te filmiki częściej dużo dłuższe :evil:
holender86

Nieprzeczytany postprzez Wolf 3 mar 2011, o 22:09

holender86 napisał(a):Wszystko pięknie fajnie tylko mogły by być te filmiki częściej dużo dłuższe :evil:

a dla mnie fajnie ze sa w takich odstepach czasowych przynajmniej mozna czekać z taka lekka niecierpliwoscia jak na dobra premiere w kinie... :)
Wolf

Nieprzeczytany postprzez Patryk 4 mar 2011, o 22:42

Wolf napisał(a):
holender86 napisał(a):Wszystko pięknie fajnie tylko mogły by być te filmiki częściej dużo dłuższe :evil:

a dla mnie fajnie ze sa w takich odstepach czasowych przynajmniej mozna czekać z taka lekka niecierpliwoscia jak na dobra premiere w kinie... :)

co racja to racja, ale ta cierpliowsc powoli zzera :D pzdr
ZÓŁTO BIAŁO ZIELONE
Krosno Odrzańskie

WSZYSCY NA ZIELONO!
Patryk

Nieprzeczytany postprzez Deko 4 mar 2011, o 23:21

Nikt nie każe oglądać, jak się nie podoba :)
Deko

Nieprzeczytany postprzez holender86 5 mar 2011, o 11:05

Deko napisał(a):

Nikt nie każe oglądać, jak się nie podoba :)

Deko ja wcale nie napisałem że mi się nie podoba :!: wręcz przeciwnie :twisted:
holender86

Następna strona