TyperŻużlowy.pl - wygraj bilet na GP!

Miejsce na naszym forum umożliwiające każdemu swobodne założenie tematu i wypowiedzenie się w nim.

TyperŻużlowy.pl - wygraj bilet na GP!

Nieprzeczytany postprzez pawelekgno 8 kwi 2013, o 00:09

Witam serdecznie kibiców spod znaku Myszki Miki!
Jestem twórcą i administratorem strony http://typerżużlowy.pl, czyli niezależnego typerka :) Chciałbym zaprosić was do odwiedzenia jej, wszak dobrych stron tego typu dziś niewiele, a wyżej wymieniona ma kilka zalet, których próżno szukać gdzie indziej. Oczywiście z waszym typerem nie zamierzam i nawet nie mam jak konkurować (bo na pewno nie mam możliwości, aby wysłać kogoś na Kubę) :)
Przede wszystkim przemawia za nami kameralność (500 zarejestrowanych użytkowników, niewielki ułamek regularnie aktywnych), z którymi walczymy o tytuł najlepszego typera w sezonie 2013. Są to głównie menadżerowie z być może znanego wam smanagera, bo dopiero przed tym sezonem zdecydowałem się otworzyć zabawę dla pozostałych osób.
Inne plusy to m.in. moja stała opieka nad całością, automatyczna aktualizacja wyników na żywo w trakcie dnia meczowego, zintegrowany shoutbox do dyskusji na temat typów i rozgrywek, czy wreszcie kilka fajnych statystyk. Poza tym cały czas jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje dotyczące funkcjonalności - na pewno nie stoję w miejscu.
Wśród nagród na tą chwilę na pewno znajdują się:
- bilet na jedną z rund Grand Prix w sezonie 2013
- bilet na mecz Start-Sparta (a docelowo na wszystkie mecze Startu dzięki jednemu z naszych partnerów; początkowo miał być Start-Falubaz, jednak ze względu na odwołanie drugiej kolejki nie dojdzie to do skutku)
- vipy w grze http://smanager.pl
Zapraszam do sprawdzenia się przeciwko "znawcom" z innych ośrodków żużlowych czy chociażby w ramach szczuplejszej grupy Falubaz Zielona Góra!
Pozdrawiam,
pawelekgno

PS Zupełnie prywatnie - liczę na jakieś cudowne utrzymanie mojego Startu, a Falubazowi, podobnie jak większość kibiców, obok Włókniarza i Apatora wróżę medal (być może złoty)! Poza tym mam nadzieję na wielkie widowisko już w najbliższą niedzielę!
pawelekgno

Re: TyperŻużlowy.pl - wygraj bilet na GP!

Nieprzeczytany postprzez pawelekgno 29 mar 2014, o 23:08

Witam ponownie po roku przerwy :)

Miło mi poinformować, że www.typerzuzlowy.pl startuje również w sezonie 2014! Już na tą chwilę mogę powiedzieć, że w puli nagród są:
- bilet na rundę SGP/SEC/SWC (do wyboru; za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej)
- bilet na mecz ligowy (za wygranie klasyfikacji kwietniowej)
- VIP-y w SManager.pl dla najlepszej trójki w sezonie
+ dodatkowo bilet na mecz ligowy za wygranie pierwszej kolejki (12-13 kwietnia), aby zachęcić uczestników do większej aktywności :)

Zwycięzca z poprzedniego sezonu, Mario, otrzymał kilka dni temu bilet na Grand Prix w Bydgoszczy! Poza tym w zeszłym sezonie rozdaliśmy trzy bilety na mecze ligowe (dwa na mecze Startu i jeden na mecz Falubazu) oraz łącznie dwa lata kont VIP w SManager.pl :)

Dalej mamy automatyczne aktualizacje "na żywo", po każdym rozegranym wyścigu, podział na klasyfikacje ogólne i klubowe i kilka nowych "ficzerów", które pojawiły się w ostatnich dniach (a poza tym cały czas jestem otwarty na wszelkie propozycje)!

Zapraszam!
www.typerzuzlowy.pl
pawelekgno